PavolLatak.sk

HUDOBNÍK A SPEVÁK PAVOL LATÁK

Pochádzam a žijem v obci Merašice, ktorá sa nachádza na Západnom Slovensku, medzi mestami Hlohovec a Topoľčany.

Môj vzťah k hudbe sa formoval od detstva, spieval som, hral. Formoval ho najmä môj dedko z otcovej strany, po ňom som určite podedil aj kus talentu. V mladosti bol skvelým muzikantom, hrával v kapele. Veľmi si ho vážim, ďakujem mu za každú radu a za všetko čo ma naučil.

Na základnej škole som navštevoval spevácky krúžok, hru na gitare. Úspešne som absolvoval viaceré spevácke súťaže. Musím sa priznať, že som nenavštevoval žiadnu hudobnú školu, som samouk. Vyštudoval som Strednú Odbornú Školu v Hlohovci, odbor staviteľstvo. Po maturite som sa začal plne venovať tomu čo ma v živote najviac bavilo – hudbe…..

Categories

#webuj.sk

Niečo zo zákulisia...

Od nášho vzniku sme si zakladali na dobrom mene WEBUJ.SK a úpenlivo budovali sieť partnerov. Disponujeme množstvom uzavretých spoluprác naprieč všetkými druhmi a oblasťami marketingu, zábavou, športom, predajcov elektro spotr., kuchyniarských majstrov a aj developera :) ... Aj vďaka vzájomnej podpore sme bez ťažkostí preklenuli nám všetkým známe obdobie LOCKDOWNov a dokonca sme dokázali rozšíriť ponuku našich služieb. Napíš nám aj TY a nájdime spoločnú cestu, na ktorej ponúkneme našim zákazníkom ešte niečo VIAC!

Linky

FOLLOW

Kontakty

(+421) 948-635-503 info@webuj.sk Dukelská 27, Hlohovec, Slovakia

Kde nás môžete nájsť?

Webuj.sk

Copyright © by Webuj.sk

has been added to the cart. View Cart