KONTAKT

Email

Info@webuj.sk

Tel. číslo

(+421) 948 635 503

Firemné údaje

Andrej Martiník

IČO: 53060946

DIČ: 1126471885

Adresa

Dukelská 21

Hlohovec, 92001

  KONTAKTNÝ FORMULÁR  Recenzie

  Komplexné riešenia s profi výsledkom nad očakávanie. Bez pochybností odporúčam zažiť pozitívnu zmenu v oblasti spracovania grafiky, webu či dokonca e-shopu. Ochotný a zároveň profesionálny prístup skombinovaný s maximálnou kvalitou práce je snom každého kupujúceho a pán Ing. Martiník je jeho odrazom v skutočnosti – ďakujem ešte raz v mene celej spoločnosti Frozen ELEKTRO. Prajem veľa úspechov a mnoho ďalších spokojných zákazníkov.

  Martin Kulla

  Konateľ spoločnosti
  Úžasná komunikácia a perfektný servis po odovzdaní projektu. Ochotne vyriešené všetky neštandardné požiadavky z hľadiska merania kampaní alebo funkčnosti E-shopu.

  Erika Maršalová

  RGE-design (E-shop - Fotografka)
  Grafická práca úplne TOP! Odkedy som spoznala spoločnosť WEBUJ.SK ani neuvažujem koho kontaktujem ohľadom promo akcíí na sociálnych sieťach.

  Sima Czako Pinterová

  Kozmetička (Branding - Promo)

  #webuj.sk

  Niečo zo zákulisia...

  Od nášho vzniku sme si zakladali na dobrom mene WEBUJ.SK a úpenlivo budovali sieť partnerov. Disponujeme množstvom uzavretých spoluprác naprieč všetkými druhmi a oblasťami marketingu, zábavou, športom, predajcov elektro spotr., kuchyniarských majstrov a aj developera :)

  ... Aj vďaka vzájomnej podpore sme bez ťažkostí preklenuli nám všetkým známe obdobie LOCKDOWNov a dokonca sme dokázali rozšíriť ponuku našich služieb.

  Napíš nám aj TY a nájdime spoločnú cestu, na ktorej ponúkneme našim zákazníkom ešte niečo VIAC!

  Linky

  FOLLOW

  Kontakty

  (+421) 948-635-503

  info@webuj.sk

  Dukelská 27,

  Hlohovec, Slovakia

  Kde nás môžete nájsť?

  Copyright © by Webuj.sk

  has been added to the cart. View Cart