Info@webuj.sk
+421 948 635 503
nájdete nás:

Ponuka pre tvorbu webových stránok

KOMPLEXNÝ WEB - START BUSINESS

Odporúčame vzhliadnuť video vyššie pre lepšie informácie o vybavenosti a funkciách komplexného webu.
Ďalšie doplnkové funkcie sú na zozname nižšie

ESHOP - INTERNETOVÝ OBCHOD

Ľubovoľný počet podstránok ktoré budete potrebovať. Prehľadný redakčný systém E-shopu.  Nebudete potrebovať tým zamestnancov, správu vášho webu zvládnete sami. Všetko potrebne vás radi naučíme. Ak by ste mali náhodou ťažkosti, stačí nám zavolať. Luxusný dizajn najlepších šablón ktoré vám radi ukážeme. Budete mať na výber množstvo funkcií ktoré sú uvedené nižšie. GDPR a VOP vypracujú na mieru naši partneri presne podľa vašich potrieb so zárukou právnej pomoci.

Odporúčame vzhliadnuť video vyššie pre lepšie informácie o vybavenosti a funkciach eshopu.

Ďalšie doplnkové funkcie sú na zozname nižšie

Completed projects
Happy clients

Doplnková výbava stránok

Tvorba webových stránok

U nás vám vytvoríme web podľa vašich požiadaviek alebo to môžete nechať na nás. Nebudeme vás zaťažovať viac ako bude treba

Bezpečnosť

Naše weby tvoríme vždy s bezpečnostným certifikátom SSL. Nemusíte sa báť útokov, ktoré spôsobia problémy vášmu podnikaniu

SEO optimalizácia

Postaráme sa, aby si váš web všimli aj iné vyhľadávače a dostali ste sa na predné stránky vo vyhľadávaní pomocou kľúčových slov

Responzivita

Webové stránky, E-shopy, multimediálne objekty a rôzne funkcie sa dokonale zobrazuju na všetkých zariadeniach. PC - TABLET - MOBIL

Jednoduchosť

Web tvoríme na jednoduchom redakčnom systéme WORDPRESS, v ktorom bez problémov zvládnete správu svojho webu. Pre každý prípad ponúkame podporu pre váš web na prvé tri mesiace úplne zdarma!

Grafika

Neviete si rady s grafikou na váš web alebo reklamu rôzneho druhu?
Stačí sa ozvať a určite nájdeme vhodnú cestu na propagáciu vášho podnikania.

Fulltextové vyhľadávanie

Chcete nájsť ľubovolné slovo kdekoľvek na svojej stránke? Používame nástroje ktoré vás sami navedú na to správne miesto.

Média

Animácie v podobe luxusného intro videa na originálnu prezentáciu stránky alebo produktu. Množstvo zákazníkov využíva túto službu pre sociálne siete. Samozrejmosťou je dokonalý rozmer pre určenú socialnu sieť (FB, INSTA, TIKTOK..)

Platobná brána

Platba kartou na vašom E-shope nám nerobí žiaden problém. Na výber dostanete niekoľko najlepších poskytovateľov platobných brán a len vy si vyberiete ktoré podmienky vám najviac vyhovujú.

GDPR

Ochranu osobných údajov vypracujú na mieru naši partneri presne podľa vašich potrieb so zárukou právnej pomoci. Už sa viac nebudete musieť obávať nečakaných kontrol.

Prepojenie s GOOGLE

Dokonale vám nastavíme prepojenie s analytickým nástrojom GOOGLE ANALYTICS a reklamným systémom GOOGLE ADS

Reklama

Neviete si dať rady ktorá reklama je pre vás najlepšia? Naše skúsenosti premeníme na váš fungujúci biznis. Nemínajte tisíce EUR na neefektívnu a zle zacielenú reklamu!

Kontakt na nás:

Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov na účely spätného kontaktovania.