BEER CHALLENGE

Zabudnite na nudné 15 minútové alkoholové hry. Zabudnite na lacné prerábky úspešných hier na ich alkoholové verzie. S hrami od Beer Challenge zažijete skutočný herný zážitok. 

Spoločenská hra, v ktorej hráčov čaká neľahká cesta domov. Vašou úlohou bude dostať svojho panáčika cez celé mestečko do cieľa ako prvý. Táto cesta však nebude jednoduchá a čaká na Vás množstvo prekážok. A to ani zďaleka nie je všetko. Musíte počítať aj s protihráčmi, ktorým sa Váš postup vpred páčiť nebude a urobia všetko preto, aby Vás predbehli!

“Hráči budú predovšetkým piť pivo a že ho budú piť skutočne veľa, zistia už po niekoľkých minútach hrania! Pivo je naozaj pointou hier. Smädný jednoducho nebude ani jeden hráč. Triezvy tiež nie.”

Categories

#webuj.sk

Niečo zo zákulisia...

Od nášho vzniku sme si zakladali na dobrom mene WEBUJ.SK a úpenlivo budovali sieť partnerov. Disponujeme množstvom uzavretých spoluprác naprieč všetkými druhmi a oblasťami marketingu, zábavou, športom, predajcov elektro spotr., kuchyniarských majstrov a aj developera :)

... Aj vďaka vzájomnej podpore sme bez ťažkostí preklenuli nám všetkým známe obdobie LOCKDOWNov a dokonca sme dokázali rozšíriť ponuku našich služieb.

Napíš nám aj TY a nájdime spoločnú cestu, na ktorej ponúkneme našim zákazníkom ešte niečo VIAC!

Linky

FOLLOW

Kontakty

(+421) 948-635-503

info@webuj.sk

Dukelská 27,

Hlohovec, Slovakia

Kde nás môžete nájsť?

Copyright © by Webuj.sk

has been added to the cart. View Cart